Siyah- beyazlı kulüpten Kamuyu Aydınlatma Platformu' na yapılan açıklamada Orkan Çınar' ın transferi için Gaziantepspor ile görüşmelere başlandığı belirtildi.  Genç futbolcu Orkan, geçen sezon Süper Lig' den düşen Gaziantepspor' da 21 resmi maça çıkarken 3 gol kaydetme başarısını gösterdi.

Öte yandan transfer döneminin açılmasından itibaren savunmaya yönelik oyuncu bakan ve Domagoj Vida başta olmak üzere birçok oyuncuyu gündemine alan son iki sezonun şampiyonu Beşiktaş' ın hedefi Inter forması giyen Miranda oldu. Manchester City' nin yıldızı Kolarov' un Roma ile anlaşmaya varması, Mangala için de diğer takımların daha cazip teklifler sunmasından sonra rotayı İtalya' ya kaydıran Siyah- Beyazlı yöneticiler, Sambacı stoper ve İnter ile ilk temasını gerçekleştirdi.

İtalya Serie A ekiplerinden olan İnter ile olan sözleşmesi gelecek sezon sonunda bitecek olan 32 yaşındaki oyuncu ile her konuda anlaşmaya varan Süper Lig' i son iki sezondur şampiyon kapatan Beşiktaş, bonservis konusunda da cebinden para çıkarmayacak.

BONSERVİS MESELESİNİ ÇÖZER ÇÖZMEZ BEŞİKTAŞ' A İMZA ATACAK

Sambacı Miranda' nın, İnter yetkilileri ile görüşüp alacaklarına karşılık bonservisini isteyeceği ve bunda da bir sorun yaşanmayacağının garantisini Siyah- Beyazlı yöneticilere ileteceği ifade edildi. Gelinen son noktada sert stoper Miranda' nın, bonservis meselesini çözer çözmez Beşiktaş' a imza atacağı ve transferin açıklanacağı bildirildi.