Süper Lig' i iki sezondur domine eden Beşiktaş, Hllandalı yırtıcı kanat oyuncusu Jeremain Lens transferinde mutlu sona ulaştı. NTV Spor' un yapmış olduğu habere göre; Siyah Beyazlı ekip, Sunderland ile yapılan görüşmelerde anlaşmaya vardı ve oyuncuyu bonservisi ile birlikte 5 seneliğine kadrosuna kattı.

5 MİLYON EURO ÖDENECEK

Süper Lig' in süper takımı Beşiktaş, Hollandalı oyuncunun bonservisi içinİngiltere premier Lig ekibi olan Sunderland' e 5 milyon Euro ödeyecek. Hollandalı yırtıcı kanat Jeremain Lens ile 5 yıllık sözleşme imzalanması planlanıyor.

GÖKHAN GÖNÜL  VE CANER ERKİN' DEN SONRA JEREMAİN LENS DE ALINDI

Geçtiğimiz sezon Süper Lig temsilcisi Fenerbahçe' nin sağ ve sol beklerini transfer ederek büyük ses getiren siyah-beyazlılar, Hollandalı orta saha oyuncusu olan Lens' i de kadrosuna katarak son 1 senede ezeli rakibinin 3 önemli ismini almış oldu. Jeremain Lens transferinden sonra sarı- lacivert renklere gönül veren taraftarlar, sosyal medyada yönetimi eleştiri yağmuruna tuttu.

Hatırlanacağı gibi Lens, babasının vefaatının hemen ardından Fenerbahçe' nin maçına çıkmış ve taraftarların kalbinde önemli bir yere sahip olmuştu