İki sezon üst üste şampiyon olan Siyah Beyazlı takım defans bölgesine takviye yapacak. Bu sezon Kasımpaşa’da sözleşmesi biten Brezilyalı oyuncu olan Titi ile Kara Kartal görüşme yaptı.

Brezilyalı oyuncunun menajeri ile görüşen Siyah Beyazlılar prensipte anlaşmaya vardı.

ŞENOL GÜNEŞ’TEN TİTİ ONAYI

Titi transferi konusunda Şenol Güneş’inde onayını alan Kara Kartal bu transferi kısa bir zaman içinde bitirmesi bekleniyor.

DEFANS BÖLGESİNDE BOŞLUK DOLDURULACAK

Ayrıca Marcelo'nun Lyon'a 'evet' demesi sonucu defans bölgesinde büyük bir boşluk oluşacak. Beşiktaş bu kapsamda Titi’yi transfer ederek defanstaki boşluğu bu transfer ile doldurmaya çalışacak.

Diğer yandan Siyah Beyazlı takım transfer çalışmlarını sürdürmeye devam ediyor. Ezeli rakibi Fenerbahçe'de top oynayan Hollandalı futbolcu Jeremain Lens'in peşine düşen Kartal bu transferi gerçekleştirmek istiyor.

Sarı Lacivertli takım Lens'in ücretini yüksek bulmuş ve oyuncudan vazgeçtiğini açıklamıştı. Bu olaylar üzerine devreye giren Kara Kartal oyuncunun kulübü Sunderland ile görüşmeye hazırlanıyor. Eğer maddi konularda anlaşılırsa Lens önümüzdeki sezon Siyah Beyazlı takımın formasını giyerek terletecek.