Beşiktaş Taraftarı Beşiktaş'ı Yakacak!

Beşiktaş taraftarı yasağı dinlemedi ve Porto'ya akın ediyorlar. Beşiktaşlı taraftarlar, siyah-beyazlı kulüpten yapılan "Deplasmana gelmeyin" çağrısını umursamadı.

Beşiktaş taraftarı yasağı dinlemedi ve Porto'ya akın ediyorlar. Beşiktaşlı taraftarlar, siyah-beyazlı kulüpten yapılan "Deplasmana gelmeyin" çağrısını takmadı ve Porto'ya akın ediyorlar.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Şampiyonlar Ligi'nde deplasman müsabakalarına taraftar götürmeyeceklerini resmen açıklamıştı.

Divan Kurulu'nda konuşma yapan Fikret Orman, UEFA'dan aldıkları ertelemeli men cezasını hatırlatttı ve şunları dile getirdi; ""UEFA ile yaptığım görüşmede Avrupa'daki maçlarda yurttaşlarımızın yapacaklarından sorumlu değiliz dedim.

Şampiyonlar Ligi'nde deplasmandaki maçlara taraftarlarımızı götürmeyeceğiz. Buna bizi mecbur bıraktılar. Bu riski alamadık. Buradan ilan ediyorum, Avrupa'da yaşayan yurttaşlarımız da lütfen deplasman maçlarımıza gelmeyin." demişti.

Öte yandan Siyah Beyazlı takımın Başkanı Fikret Orman, Beşiktaş'ı eleştirenlere sert sözlerle yüklenmişti.

Vatan Gazetesi'ne röportaj veren Beşiktaş’ın Başkanı Fikret Orman, 2 senedir şampiyon olan Siyah Beyazlı takımın bu başarısının Galatasaray ve Fenerbahçe'nin kötü olmasına bağlı olduğunu söyleyenlere çok sert bir çıkış yapmıştı.. 

1 KURDUN ARKASINDAN 40 KÖPEK HAVLAR

''Siyah Beyazlı takımın Başkanı Fikret Orman; Siyah Beyazlı takım, Fenerbahçe ve Galatasaray kötü olmasa şampiyon olamaz diyenler var. Bunu diyenlere şunu söylemek isterim: "Bir söz vardır, '1 kurdun arkasından 40 tane köpek havlar' diye açıklamalar yapmıştı.

Yorum Yaz