Siyah Beyazlı takımın Başkanı Fikret Orman, CNN Türk’te katılmış olduğu programda gündeme dair soruları yanıtladı. Fikret Orman, Reis-i Cumhur Erdoğan’ın Arena isimlerini kaldırılalım sözünden sonra devreye geçen Siyah Beyazlı Başkan Vodafone Arena ismini değiştirdiklerini açıkladı.

VODAFONE ARENA’NIN İSMİNİ DEĞİŞTİ

Beşiktaş’ın Başkanı Fikret Orman Stat ismi ile ilgili şu açıklamayı yaptı:

''Artık Arena ismini değiştiriyoruz. Bundan sonra Vodafone Park ismi olacak. Bugün Siyah Beyazlılar için çok mutlu bir gün. Çünkü bugün bizim düğün günümüz. Geçen yıl yaptığımız organizasyon gibi bu sene de bir şey yapacağız. 200-300 bin kişinin bugünkü maçta stat dışında olması bekliyorum. Bizim stadımızı kendi meydanı var. Futbolcular ile taraftarlar yapılacak olan organizasyon ile taraftarlar ile buluşabiliyor. İlk buluşma sonra da maçımızı oynayacağız. Sonra da kupa töreni gerçekleşecek. Ramazan ayından sonra da balı yapacağız'' dedi.

Diğer yandan Siyah Beyazlı ekip geçen hafta deplasmanda oynadığı Gaziantepspor maçı ile şampiyonluğunu ilan etmişti. Kara Kartal bugün kendi evinde Osmanlıspor'u ağarlayacak. Karşılaşma saat 17.00'da başlayacak.