Beşiktaş, Serkan Reçber'in Futbol Planlama ve Geliştirme Direktörü vazifesine getirdiğini duyurdu. Başta eski Beşiktaş futbolcusu Ahmet Dursun olmak üzere bir çok eleştiri alan Serkan Reçber kimdir?

Beşiktaş, Serkan Reçber'in Futbol Planlama ve Geliştirme Direktörü vazifesine getirildiğini duyurdu.

Beşiktaş'tan gerçekleştirilen açıklama şu şekilde;

Serkan Reçber, Kulübümüzün Futbol Planlama ve Geliştirme Direktörü vazifesine getirilmiştir.

Kulübümüze önemli hizmetler yapacağına inandığımız Serkan Reçber’e vazifesinde başarılar dileriz.

Kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız.

"SERKAN'LA ANLAŞIRSAK YENİ SEZON ÖNCESİ BAŞLARIZ"

Görüşme hususunda Ajans Beşiktaş'a açıklamalar yapan Albayrak, “Serkan Reçber ile konuştuk. Saklanacak bir şey yok. Yeni projelerden konuştuk. Geniş bir ekip oluşturmak istiyoruz. Avrupa'da çok sayıda takımla temas halindeyiz, bunlardan biri de son rakibimiz Bayern Münih. Bu takımlarda görev alan çok sayıda futbol adamı var. Kendi altyapımızdan bir çok kişi ile de konuşuyoruz. Kulüplerin alt yapıları için bunlar dikkate değer. Futbol Akademisi’ni faaliyete geçirmeyi düşünüyoruz. Akademinin çalışanlarından da profesyoneller görev alacak. Serkan'la anlaşırsak yeni sezon öncesi çalışmaya girişeceğiz." dedi

SERKAN REÇBER KİMDİR?

TRT Spor'da yorumculuk yapan Serkan Reçber, geçmişte uzun seneler süresince profesyonel olarak futbol oynadı.

Futbola Zeytinburnuspor'da başlayan ve forvet mevkisinde görev alan Reçber, Zeytinburnuspor haricinde Mersin İdmanyurdu, Göztepe, Bursaspor, Eskişehirspor, Antalyaspor ve Fenerbahçe gibi ekiplerde de forma giydi.

Fenerbahçe formasını 1995-1996 sezonunda taşıyan ve çok fazla şans alamayan Serkan Reçber, o sezon sarı-lacivertli takımla lig şampiyonluğu elde etti.

Serkan Reçber uzun zamandır TRT Spor'da yorumculuk yapıyor.

Son Dakika Spor Haberleri için aşağı kaydırın.