Beşiktaş, Galatasaray'dan ayrılmasına kesin gözle bakılan Selçuk İnan'ı transfer edebilir.

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Galatasaray'dan ayrılması gündemde olan Selçuk İnan'ın bonservisini kulübünden alması halinde transferine onay vereceğini belirtti. Güneş, eski öğrencisini takıma katıp, önümüzdeki sene Beşiktaş ile sözleşmesi bitecek olan Atiba'nın da yerini doldurması amaçlanıyor.

Öte yandan Galatasaray'da Selçuk İnan ile ilgili çok konuşulacak bir iddia ortaya atıldı. Galatasaray kaptanı takımdan ayrılmak istediğini belirtti.

Galatasaray'da sular bir türlü durmuyor. Bu sefer takımın kaptanı ile ilgili flaş bir iddia ortaya atıldı. Geçtiğimiz hafta başkan Dursun Özbek ile bir araya gelen takım kaptanı Selçuk İnan'ın kulüpten ayrılmak istediği belirtti.

Son senelere Galatasaray'daki performansı tartışma konusu olan Selçuk İnan, senelik 2,9 milyon euro ve 25 bin euro da maç başı ücret alıyordu.

32 yaşında olması ve yüksek senelik ücreti sebebiyle yöneticiler de Selçuk İnan'ın gönderilmesine sıcak baktığı ögrenildi. Sneijder'in 4,5 milyon euro'luk maaşını bırakıp gitmesinden dolayı Dursun Özbek, Selçuk İnan'ın da alacaklarından vazgeçmesi durumunda sözleşme feshine onay vermesi bekleniyor.