Gökhan İnler'in Beşiktaş kariyeri kısa sürdü ve Gökhan İnler ile Beşiktaş yollarını ayırdığını resmi olarak duyurdu.

Siyah-beyazlı ekip, tecrübeli futbolcuyla yolların ayrıldığını bugün Kap'a bildirdi.

KAP'A BİLDİRİLDİ

Beşiktaş külubunden yapılan açıklama şöyle; "Profesyonel oyuncumuz Gökhan İnler ile olan sözleşmemiz karşılıklı olarak feshedilmiştir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur."

Gökhan İnler'in adı Türk takımlarının dışında Atalanta ile anılıyordu.

BEŞİKTAŞ'IN ÇOCUĞU GÖKHAN İNLER

Beşiktaş Kulübü, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: "Gökhan İnler ile yollarımızı karşılıklı anlaşarak ayırdığımızı üzülerek duyuruyoruz.Teşekkürler Beşiktaş'ın çocuğu Gökhan İnler."

Öte yandan Trabzonspor Gökhan İnler'i de kadrosuna katmak istediğini açıkladı.

TARAFTAR DA ÇOK İSTİYOR

Gary Medel konusunda kulübü İnter ile anlaşan fakat Şilili yıldızdan olumsuz Bordo-Mavili yöneticilerin, Beşiktaş’ta umduğunu bulamayan 33 yaşındaki Türk asıllı İsviçreli yıldız için temaslara başladığı öğrenildi.

Taraftarlar da sosyal medyada yaptıkları paylaşımlarda Gökhan İnler’i çok istediklerini gösterdi.

RAKİPLER: ATALANTA, BAŞAKŞEHİR, GÖZTEPE

“Hiçbir şekilde o takımlara gitmem” diyerek Fenerbahçe ve Galatasaray’a ilk günlerden kapıyı kapatan Gökhan İnler’e, İtalyan ekibi Atalanta ile Türkiye’den Medipol Başakşehir ile Süper Lig’e yeni çıkan Göztepe’nin de yakın ilgi duyduğu, fakat İnler’in ilk tercihinin Trabzon olduğu kaydedildi. Geçen sene 16’sı ilk 11, 30 resmi maçta şans bulan Gökhan, skora 2 asistlik katkı sağladı.

Öte yandan Beşiktaş Gökhan İnler ile sözleşmeyi karşılıklı fesh etti.Gökhan İnler kendine kulüb arayışı devam ettiği biliniyor bu nedenle Trabzon ile anlaşma aşamasında olduğu kaydedildi