Siyah Beyazlı takımın teknik hocası Şenol Güneş’in istemesi ile yeni sezonda başarılı bir defas oyuncusu takıma katılacak. Siyah Beyazlı takımın transfer komitesi bu anlamda yapmış olduğu transfer çalışmalarına hız verdi. Defans transferi için Kara Kartal, son olarak Real Madrid ile sözleşmesi sona eren Pepe’yi gündemine taşımıştı.

PEPE'DEN KARTAL'A ŞOK İSTEK

Son 10 senedir Real Madrid takımında oynayan Pepe için Ahmet Bulut temas kurmuş ve oyuncunun Beşiktaş'a gelmesi için talepte bulunulmuştu. Ancak
başarılı defans oyuncusu Siyah Beyazlı takımdan, senelik 5 milyon Euro’dan 2 yıllık anlaşma ve 2.5 milyon Euro imza parası istedi. Pepe'nin Kara Kartal'dan istediği mevlanın toplamı tam 12.5 Milyon Euro'yu buluyor. Bu teklif sonrası şok olan Siyah Beyazlı takımın bu transferden vazgeçeceği gelen bilgiler arasında yer alıyor. 

Öte yandan Siyah Beyazlı takımın yanı sıra Pepe'ye bir talipte Fransa'dan çıktı. Fransız devi Paris Saint-Germain’in Pepe transferi için devrede olduğu öğrenildi. 

Paris Saint-Germain'in Portekizli stoper oyuncusuna 1+1 yıllık sözleşme teklifinde bulunduğu ve bu yönde pazarlık içinde olduğunu bildirildi. Pepe'nin hangi takıma transfer olacağı iler ki günlerde belli olması bekleniyor.