Beşiktaş Onunla Anlaşamazsa Kabak Dorukhan'ın Başına Patlayacak

Gökhan Gönül'le görüşmelere devam eden Beşiktaş, tecrübeli futbolcuyla anlaşamazsa sağ bekte Dorukhan Toköz forma giyecek.

Beşiktaş Onunla Anlaşamazsa Kabak Dorukhan'ın Başına Patlayacak

Karius ve Rebocho ile vedalaşıp, Caner Erkin’le yola devam etmeme kararı alan Beşiktaş Yönetimi, dış transferde Fabrice N’Sakala’yı bitirme noktasına getirirken, Gökhan Gönül’ün sözleşmesini de sezon bitmeden yenilemek istiyor.

BEŞİKTAŞ GÖKHAN GÖNÜL'LE MASADA

Gökhan Gönül’ün sözleşme konusuyla Asbaşkan Emre Kocadağ’ın ilgilendiği ve şu an için görüşmelerin olumlu geçtiği bildirildi. 35 yaşındaki tecrübeli oyuncuyla 1+1 yıllık sözleşme yenilemeyi planlayan siyah-beyazlıların bazı pürüzleri gidermeye çalıştığı kaydedildi.

GÖKHAN GÖNÜL'ÜN DERDİ EKSTRA BONUS

Yıllık ücretin düşürülmesi konusunda yönetimin sunduğu teklife sıcak bakan Gökhan Gönül cephesinin, performansa dayalı ekstra bonuslar istediği iddia edildi. Bunun gibi sorunlar dışında Gönül ile bir sıkıntı yaşamayan siyah-beyazlılar, başka kulüplerin devreye girmesi durumunda fiyat artırımı yapmayacak.

GÖKHAN OLMAZSA DORUKHAN SAĞ BEKTE OYNAYACAK

Gökhan Gönül konusunda teknik heyetle bir görüşme yapan yöneticilerin, anlaşma sağlanamaması durumunda B planlarının hazır olduğunu söylediği aktarıldı. Siyah-beyazlıların, Gönül’le de yolların ayrılması halinde yerli sağ bek transferi yapacağı ifade edildi. Altyapıdan Kerem Kalafat’ı kadroda tutacak olan teknik heyetin ihtiyaç halinde Dorukhan’ı da sağ bek bölgesine kaydırabileceği vurgulandı.

EN KISA SÜRE İÇERİSİNDE SORUN ÇÖZÜLECEK

Alternatif çözümlerin olması nedeniyle Gökhan Gönül ile yapılan pazarlıklarda kulübün kasasını zorlamayacak olan Beşiktaş Yönetimi’nin sezon bitmeden bu sorunu çözüme savuşturması bekleniyor.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR