Gana basınında yer alan haberlere göre geçen sene Granada'da oynayan ancak bonservisi Yunan ekibi Panathinaikos'ta olan 26 yaşındaki Wakaso için Kara Kartal’ın devrede olduğu söylendi. 26 yaşındaki oyuncu orta saha bölgesinin her yerinde forma giyebiliyor. Siyah Beyazlı takımın teknik direktörü Şenol Güneş’inde bu transfere onay verdiği ve bitirilmesi gerektiği dediği iddia edildi.
Wakaso için Medipol Başakşehir’inde devrede olduğu gelen bilgiler arasında yer alıyor.

KARTAL LENS İÇİN DEVREYE GİRMİŞTİ

Diğer yandan Siyah Beyazlı orta saha transferi için ezeli rakibinde top oynayan jeremain Lens ile de ilgileniyor. Kara Kartal önümüzdeki sene daha başarılı bir kadroı ile Süper Lig'in yanı sıra Avrupa Arenası'nda da söz sahibi olmak istiyor. Bu yüzden dolayı kanatları güçlendirmek isteyen Kartal, Hlollandalı yıldız Lens ile yakında ilgileniyor. 

Jeremain Lens'in kulübü Sunderland ile de masaya oturmayı amaçlayan Kara Kartallı yöneticiler bu transferi bitirmek istiyor. 

Fenerbahçe'nin bu transfere karşılık olarak Aboubakar ile görüştüğü biliniyor. Trasferlerin olumlu yada olumsuz bilgilerinin kısa bir zaman içinde gelmesi bekleniyor.