Süper Lig'de geçen sene şampiyonluğu kazanarak  amblemine üçüncü yıldızıda ekleyen Beşiktaş, şu ana kadar yeni sezon formalarında 100 bin satış rakamına ulaşarak sezon öncesi rekor kırdı.

Siyah-beyazlı kulübün Instagram hesabından yapılan açıklamada "2017/18 Beşiktaş iç saha forması ve deplasman formaları adidas ve Kartal Yuvası mağazalarında" denildi.

İşte Beşiktaş'ın yeni sezon formaları:

BEŞİKTAŞ'IN FORVETİNE SÜPRİZ TALİP

Geçen sezon forvetlerinden beklediği performansı bulamayan Napoli gözünü Beşiktaş'ın yıldızına dikti.

Geçen sene üç forveti Torino'dan Maksimovic'e 20, Dinamo'dan Rog'a 13, Bordeaux'dan Ounas'a ise 10 milyon Euro veren İtalyan ekibinin Cenk Tosun için Beşiktaş'a 11+4.5 milyon Euro'luk toplam 15.5 milyon Euro'luk teklif yaptığı iddialar arasında yer aldı

Nopali Menajerleri aracılığıyla bu teklif siyah-beyazlı kulübe ulaşırtırıldı, Napoli'nin hocası Maurizzio Sarri'nin Cenk Tosun için geçen sezon Şampiyonlar Ligi maçlarından beri yakından izlediği ve transfer edilmesi için hazırlık yapıldığı bildirildi. Zapata'nın Torino'ya satılmasının hemen ardından teklifin resmiyet kazanacağı, yönetimin de bu teklife hayır demeyeceği konuşulmaya başlandı.

Öte yandan Gary Medel Kendini Beşiktaş'a baglayan sözleşmeyi imzaladı.