Siyah Beyazlı takımın sezon başında İtalyan kulübü İnter’den kiraladığı Milli futbolcu Caner Erkin’in bonservisini aldı. Diğere yandan Brezilyalı futbolcusu Luiz Rhodolfo ile yolları ayırdı.

Beşiktaş tarafından Kamuoyu Aydınlatma Platformu'na yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Caner Erkin transferinde oyuncunun kulübü olan İnter ile anlaşılmıştır. İnter kulübüne 750.00 Avro sözleşme fesih bedeli ödemesi yapılacaktır.

Ayrıca, oyuncumuz olan Luiz Rhodolfo Brezilya’nın Flamengo takımı ile görüşmelere başlamıştır.

Diğer yandan Siyah Beyazlı takım önümüzdeki sezon iddialı bir kadro kurmak için çalışmalara başladı. Kara Kartal ilk olarak elindeki mevcut kadroyu çok fazla bozmadan takıma takviyeler yapacak. 

LENS İÇİN GİRİŞİMLERE BAŞLANDI

Bu sezon Sarı Lacivertli takımda kiralık olarak oynayan Jeremain Lens sezon bitince takımı Sunderland'e geri döndü. Fenerbahçe'nin almak için girişime girdiği ancak yüksek bonservis bedelinden dolayı vazgeçtiği Lens için Beşiktaş devreye girdi. Kara Kartal Lens transferi ile kanatlardaki gücünü daha da artırmak istiyor. 

YÖNETİM HAREKETE GEÇTİ

Siyah Beyazlı takımın yönetimi Lens transferi için girişimlere başladı. Kısa bir zaman içinde oyuncunun kulübü Sunderland ile resmi temasa geçilmesi bekleniyor.