Adı özellikle geçen sezon Sarı Lacivertlilerle anılmış, bu sezon da Fenerbahçe'nin yanı Siyah Beyazlı takım ve Galatasaray ile de adı anılan Hatem Ben Arfa hakkında futbolcunun temsilcisi Fransız basınına önemli açıklamalar gerçekleştirdi. 

Eurosport Fransa ofisine konuşan Michel Ouazine, yıldız orta saha futbolcusunun Paris Saint-Germain'de kalmak istediğini dile getirdi. Paris Saint-Germain ile 1 senelik daha sözleşmesi olduğunu aktaran Ouazine, Fransız kulübünde kalmak istediğini ve kulüp yönetiminden de kendilerine Ben Arfa'nın takımdan ayrılması yönünde bir istek olmadığını dile getirdi. Herhangi bir Türk takımı ile görüşmediklerini açıklayan menajer, Ben Arfa'nın Paris Saint-Germain'de kalmak için yoğun bir şekilde çalıştığını dile getirdi.  

Geçen sezon Paris Saint-Germain forması ile Ligue 1'de 23 karşılaşmaya çıkan Fransız futbolcu, gol atamazken 2 asist yapma başarısı göstermişti.

GALATASARAY VE FENERBAHÇE TRANSFERLERİNİ AÇIKLADI

Sarı Kırmızılı takım ve Fenerbahçe transferlerini açıkladı. Aslan Belhanda ve Gomis isimlerini renklerine bağlarken Fenerbahçe de Valbuena, Mehmet Ekici ve Nabil Dirar gibi isimleri renklerine bağladı. Kısa bir zaman içerisinde Aslan'ın Maicon'u da renklerine bağlaması bekleniyor.