Geçtiğimiz gün yapmış olduğu konuşmada, “Sarı Kırmızılı takımın uçakları bu hafta iner” diyen ve transferleri ifade eden Dursun Özbek, Galatasaray’ın sportif direktörü Cenk Ergün’e talimatı verdi. Transfer çalışmaları için yurt dışına çıkan Galatasaray’ın sportif direktörü Cenk Ergün’e, “İkisini oyuncuyu almadan buraya sakın gelme” diyen Başkan Dursun Özbek, Belhanda ve Gomis’in bu hafta içinde mutlaka İstanbul’a gelerek Aslan’a imza atmasını istiyor.

BELHANDA VE GOMİS GELİYOR

Galatasaray’ın sportif direktörü Cenk Ergün’ün de, son detayları yerine getirerek iki futbolcu ile birlikte İstanbul’a gelmesi bekleniyor. Galatasaray’ın asıl amacının Gomis ve Belhanda’yı, 13 Temmuz’da yapacakları Östersunds karşılaşmasında oynatmak olduğu ortaya çıktı.

Öte yandan Galatasaray transfer çalışmalarına hız verdi. Aslan son olarak ezeli rakibinde kiralık olarak oynayan Jeremain Lens'e talip oldu. Hollandalı futbolcunun takımı Sunderland kğme düşünce Lens takımına geri dönmek istemediğini dile getirmişti. 

Hollandalı oyuncunun hangi takımı tercih edeceği ilerki günlede belli olacak. Ancak Jeremain Lens'in ilk tercih olarak  geçen sezon top oyandığı Fenerbahçe'ye yakın olduğu iddia edildi.