Sarı Kırmızılı takımın yeni transferi Younes Belhanda’yı taşıyan uçak İstanbul iniş yaptı. Fas asıllı yıldız futbolcu Belhanda'yı Atatürk Havalimanı’nda kalabalık bir grup karşıladı. Galatasaraylı taraftarlar tezahüratlar eşliğinde Belhanda'yı karşılayarak oyuncuya büyük sevgi gösterisinde bulundular.  

BELHANDA'NIN MALİYETİ ORTAYA ÇIKTI

Younes Belhanda İstanbul’da!

Faslı oyuncu Belhanda önce Montpellier, Nice, Schalke ve Dinamo Kiev’de takımlarda oynamış daha sonra Sarı Kırmızılı takıma, Dinamo Kiev’den 8 milyon euro bonservis bedeli karşılığında transfer olmuştu.

Belhanda geçen sezonu Fransız ekibi Nice forması ile geçirdi. Faslı oyuncu burada 3 gol 7 asistlik bir performans ortaya koymuştu.  

GOMİS SAĞLIK TESTİNDEN GEÇMİŞTİ

Öte yandan Sarı Kırmızılı takımda Gomis'de İstanbul'a gelmişti. Gomis bugün sağlık kontrolünden geçti. Sağlık testinde bir sorun çıkmayan oyuncu kısa bir zaman içerisinde kampa dahil olacak. 

MAİCON TRANSFERİ DE AÇIKLANMIŞTI

Ayrıca Sarı Kırmızılı takım 3.transferi olan Maicon'u da KAP'a bildirdi. 28 yaşındaki Maicon bugün sosyal medya hesabı üzerinden eski takımı Sao Paulo'ya veda mesajı yazdı. Aslan bu 3 transferi de KAP'a bildirerek bu isimleri netleştirmiş oldu.