Sarı Kırmızılı takım, Dinamo Kiev ekibinden kadrosuna dâhil ettiği Faslı oyuncu Younes Belhanda ile Türk Telekom Stadyumu'nda 4 yıllık sözleşme yaptı. İmza töreninden sonra basın mensuplarına konuşan yıldız futbolcu şunları dile getirdi: ''Sarı Kırmızılı takım, Türkiye’nin tartışılmaz en büyük futbol takımı. Galatasaray Avrupa’da başarı yakalayan tek Türk futbol takımı. Bu konularda fazla konuşmaya gerek yok. Futbol direktörümüz Cenk Ergün beni ziyaret ettiği zaman ben bu konuları zaten onunla konuşmuştum. Bana Fenerbahçe ve Beşiktaş gibi takımlardan da teklif geldi. Ancak ben Galatasaray’dan teklif gelmesini çok istedim ve bekledim. Galatasaray’da bana teklif yapınca düşünmeden kabul ettim. Böylece hayalini kurduğum takıma gelmiş oldum.'' dedi.

''SNEİJDER İLE OYNAMAK GURUR VERİCİ''

''Hollandalı yıldız futbolcu Sneijder ile oynamak benim için çok güzel ve gurur verici bir duygu. Çok teknik ve yıldız futbolcular ile oynamak her zaman heyecan verici olmuştur. Eğer gol atarsan sahada her türlü akrobasik haberi benden görebilirsiniz.

Uzun bir süre Fransa futbolunda istikrar yakaladım. Dinamo Kiev, Nice ve Shalke04 gibi takımlarda forma giydim. Nice takımında ekonomik imkânlar yetersiz kalınca ben o kulüpte daha fazla kalamadım.''