20 Mart 2019
  • Istanbul 10°
  • Ankara 16°
  • Izmir 16°
İmsak 05:36
Güneş 07:02
Öğle 13:17
İkindi 16:40
Akşam 19:22
Yatsı 20:42
BIST103.310
Dolar5,4693
Euro6,2098
Altın229,301

Basketbol Liglerinde Haftanın Programı

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'ne 20., Türkiye Basketbol 1. Ligi'nde 21., Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi'nde ise 24. hafta maçları düzenlenecek olan karşılaşmalarla devam edecek.

Basketbol Liglerinde Haftanın Programı

Basketbol Liglerinde Haftanın Programı

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'ne 20., Türkiye Basketbol 1. Ligi'nde 21., Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi'nde ise 24. hafta maçları düzenlenecek olan karşılaşmalarla devam edecek.

Kadınlar Basketbol Süper Ligi'ne Türkiye Kupası maçlarından dolayı ara verilirken, Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi'nde ise 24. hafta karşılaşmaları gerçekleşecek.

Türkiye Basketbol Federasyonu’nun açıklamasına göre, bu üç ligde haftanın maç programı şu şekilde:

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi

2 Mart Cuma:

13.00 Bahçeşehir Koleji-Adatıp Sakarya Büyükşehir Belediye Basketbol (Darüşşafaka Ayhan Şahenk)

15.15 Gaziantep Basketbol-Türk Telekom (Şahinbey)

17.30 Beşiktaş Sompo Japan-Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketbol (BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi)

3 Mart Pazar:

13.00 Pınar Karşıyaka-Galatasaray Doğa Sigorta (Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka)

15.15 Anadolu Efes-Fenerbahçe Beko (Sinan Erdem)

17.30 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Afyon Belediyespor (Cebeci)

20.00 TOFAŞ-Darüşşafaka Tekfen (TOFAŞ)

Türkiye Basketbol 1. Ligi

1 Mart Cuma:

14.00 Sigortam.net İTÜ Basketbol-Petkimspor (Adalet Turan Spor ve Etkinlik Merkezi)

18.15 Bursaspor-Artvin Belediyespor (Bursa Atatürk)

2 Mart Cumartesi:

15.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Düzce Belediyespor (Muradiye)

16.00 Ankara DSİ-Finalspor (Ankara DSİ Etlik)

16.00 Mamak Belediyesi Yeni Mamakspor-Semt77 Yalova Belediyespor (Mamak Belediyesi)

16.00 Karesispor-Akhisar Belediyespor (Kurtdereli)

17.00 Edirnespor-Bandırma Kırmızı (Mimar Sinan)

3 Mart Pazar:

17.00 Konyaspor-OGM Ormanspor (Selçuklu Belediyesi)

Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi

1 Mart Cuma:

14.00 Mersin Üniversitesi-A Koleji (Mersin Üniversitesi)

14.00 Çankaya Üniversitesi-Akdeniz Üniversitesi (Arı Koleji Olimpik)

2 Mart Cumartesi:

14.00 Urla Belediyespor-Mardin Büyükşehir Belediyespor (Urla 12 Eylül)

15.00 Edremit Belediyesi Gürespor-Bayraklı Belediyespor (Edremit)

16.00 Elazığ İl Özel İdare-Nesibe Aydın (Elazığ İl Özel İdare)

17.00 Yalova VİP Gençlik-İstanbulgücü (Yalova 90. Yıl)

5 Mart Salı:

14.00 Galatasaray Gelişim-Bursa Büyükşehir Belediyespor (Ahmet Cömert)

16.30 İstanbul Üniversitesi Gelişim-Mersin Büyükşehir Belediyespor Gelişim (Prof. Dr. Turgay Atasü)

Son Dakika Spor Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.