2016-2017 senesinde büyük bir başarı gerçekleştirerek Siyah Beyazlı takımdan sonra Spor Toto Süper Lig’i 2. Sırada tamamlayan ve oynamış olduğu futbol ile tüm beğenileri üzerine çeken Medipol Başakşehir takımı, önümüzdeki sezon şampiyonluğa oynamak istiyor.

Başakşehir şampiyonluk için iddialı bir kadro kurarken bu transfer çalışmalarını sessiz bir şekilde yürütmeye özen gösteriyor.

ELİA İSTANBUL’A GELDİ

Süper Ligi 2. Sırada tamamlayan Medipol Başakşehir Feyenoord'da top oynayan yıldız oyuncu Eljero Elia'yı İstanbul’a getirdi. Menajeri Serkan Kulüp'ün karşılamış olduğu yıldız oyuncu Başakşehir’in yöneticileri ile görüşmek üzere Atatürk Havalimanı'ndan çıkış yaptı.

2 SENELİK İMZA GELİYOR

Medipol Başakşehir cephesi ile futbolcu arasında oluşan tüm pürüzlerin giderildiği ve bu oyuncunun bugün 2 yıllığına İstanbul ekibine imza atacağı öğrenildi.

Diğer yandan Medipol Başakşehir'de top oynayan Edin Visca'ya Sarı Kırmızılı takım talip oldu. Aslan Bosnalı oyuncuyu transfer etmek için elinden gelen tüm çabayı sürdürmeyi devam ediyor.

Başakşehir'e 4 Milyon Euro transfer teklifinde bulunan Sarı Kırmızılı takım beklemeye çekildi. Gelen bilgiler arasında Medipol Başakşehir'in 7 Milyon Euro istediği biliniyor.