Geçen sezon Spor Toto Süper Lig'de 2. olan Medipol Başakşehir transfer çalışmalarına ara vermeden başladı. Başakşehir'in Başkanı Göksel Gümüşdağ transfer konusu hakkında çok önemli açıklamalarda bulundu. 

A Spor'da canlı yayına bağlanan Göksel Gümüşdağ Emre Mor transferi ile ilgili şunları dile getirdi:''Emre Mor ile ilgili bir düşüncemiz yok. Hem benim hemde teknik hocamızın böyle bir düşüncesi olmadı. Basında yer alan ve çıkan iddialar doğruyu yansıtmamaktadır'' dedi. 

MUSTAFA PEKTEMEK KONUSUNU AÇIKLADI

Geçen sezon Medipol Başakşehir'de kiralık olarak oynayan Mustafa Pektemek ile ilgli konuşan Medipol Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ şunları söyledi:, ''Mustafa Pektemek'i beğendiğimiz bir futbolcu. Ancak şuan Siyah Beyazlı takımın futbolcusu. Transfer listemizde şuan Mustafga Pektemek bulunmuyor. Ama iler ki süreçte neler gelişir bilmiyoruz. Hep beraber izelyip göreceğiz'' dedi.

Diğer yandan Medipol Başakşehir'de oynayan Edin Visca ile Fenerbahçe yakından ilgileniyor. Sarı Lacivertli yöneticiler bu transferi bitirmek için Başalşehir ile görüşecek.

Bosnalı Yıldız oyuncu daha önce yapmış olduğu açıklamada büyük takımlarda futbol oynamak istediğini dile getirmişti.