Medipol Başakşehir transferde büyük adımlar atarken,Eljero Elia ardından bir güzel haberle daha karşılaştı.
Medipol Başahşehir, Fransa’da oynayan Imbula ile bonservisi elinde olan Fransız sol bek oyuncusu Gael Clichy’in transferinde son düzlüğe girdi.

ANLAŞMALAR TAMAM!

Milliyet gazetesinin gerçekleştirdiği habere göre İngiliz ekibi Manchester City’de forma giyen Geal Clichy kesin olarak Başakşehir ile anlaşmaya vardı. Bu oyuncu İngiliz ekibi  Manchester City’den önümüzdeki dönem için satın alınacak. 

BAŞAKŞEHİR GAEL CLİCHY'İ İSTANBUL'A GETİRDİ

İngiliz devi Manchester City’de forma giyen sol bek oyuncusu Gael Clichy ile Medipol Başakşehir prensipte anlaşmaya vardı. Manchester City ile sözleşmesi biten Gael Clichy bonservis bedeli olmadan Başakşehirspor’a gelecek. 

Medipol Başakşehir Imbula, Eljero Elia ve Clichy gibi isimlerle imza aşamasına geldi. Bu oyuncuları İstanbul’a gelip İstanbul ekibine imza atması bekleniyor.Medipol Başakşehir transfer çalışmalarına devam ediyor.

Medipol Başakşehirspor kulubu hem Avrupa'da hem Lig'de başarılar elde etmek için yıldız futbolcuları İstanbul'a getiriyor.Gelecek sezon hedefleri büyüten Medipol Başakşehirspor yıldız oyuncularla kadrosunu güçlendirerek önümüzdeki sezona damga vurması bekleniyor.