Barcelona'dan El Clasico Açıklaması!

İspanya Futbol Federasyonu 26 Ekim'de oynanacak olan El Clasico'nun ertelendiğini duyurdu.

Barcelona'dan El Clasico Açıklaması!

İspanya Futbol Federasyonu 26 Ekim'de oynanacak olan El Clasico'nun ertelendiğini duyurdu. Federasyon, Barcelona ile Real Madrid'e yeni tarihte uzlaşmaları için 21 Ekim'e kadar süre verdi. Anlaşma sağlanamaması halinde tarihi komite belirleyecek.

BARCELONA'DAN AÇIKLAMA

"Kulübümüz İspanya Profesyonel Futbol Ligi'nin (LFP) El Clasico'yu Santiago Bernabeu'da oynama talebini reddettiğini İspanya Futbol Federasyonu (RFEF) Rekabet Komitesi'ne bildirmiştir.

Kulübümüzün arzusu daha önce fikstürde açıklandığı şekliyle El Clasico'nun 26 Ekim'de Camp Nou'da oynanmasıydı. Kulübümüz her zaman Camp Nou'da kendilerini örnek bir biçimde ifade eden taraftarına ve üyelerine büyük bir güven duymaktadır.

Yine de RFEF Rekabet Komitesi'nin 'istisnai koşullar' sebebiyle karşılaşmayı erteleme kararı alarak kulüplere pazartesi gününden önce yeni bir tarih belirlemesi gerektiğini bildirdiği için kulübümüz 18 Aralık'ı önermektedir.

Kulübümüz bu ertelemeden dolayı tüm üyelerinden, taraftar derneklerinden ve taraftarlarından özür dilemektedir. 21 Ekim Pazartesi tarihinden itibaren satın alınmış biletlerin para iadesi için gerekli adımları şimdiden atmaya başlamıştır."

Son Dakika Spor Haberleri İçin aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR