Barcelona'dan Abdulkadir'e Geçmiş Olsun Mesajı!

Trabzonspor'da Abdulkadir Ömür ameliyat oldu. Bu haber dünya basınında da yankı uyandırdı. İşte Barcelona'nın açıklaması..

Barcelona'dan Abdulkadir'e Geçmiş Olsun Mesajı!

Bordo-mavili kulüp yetkililerinden alınan bilgiye göre, UEFA Avrupa Ligi play-off turunda Yunanistan ekibi AEK ile Trabzon'da oynadığı rövanş maçında sakatlanan ve sol dizinde menisküs yırtığı tespit edilen Abdülkadir Ömür ameliyat oldu.

4-6 AY SAHALARDAN UZAK KALACAK

Trabzonspor kulübünden yapılan açıklamaya göre, genç oyuncunun 4 ila 6 arasında sahalardan uzak kalacağı açıklandı. Abdulkadir'in fizyoterapistinin açıklamasına göre, oyuncunun yaşının genç olmasından dolayı sahalara daha erken dönebilme ihtimali olduğu öne sürüldü.

BARCELONA'DAN GEÇMİŞ OLSUN MESAJI

TRABZONSPOR'DAN AÇIKLAMA

Abdülkadir Ömür’ün başarılı bir ameliyat geçirdiğini belirten Güven, “AEK Atina maçında sol dizine aldığı darbe sonucu sakatlanan Abdülkadir Ömür bugün Almanya’da sol diz menisküsünden başarılı bir operasyon geçirmiştir. Yaklaşık 2 saat süren ameliyat sonrasında operasyonu gerçekleştiren doktorların verdiği bilgiye göre uygulanan ameliyat tekniği gereği oyuncumuz 4 ila 6 ay sahalardan uzak kalacaktır” dedi.

Son Dakika Spor Haberleri İçin aşağı kaydırın.

Yorum Yaz