İspanyol basını Barcelona'nın Arda Turan'ı bedelsiz serbest bırakacağını yazdı.

Gerçek Galatasaraylılar’ın yolunu gözlediği Arda Turan, Bacelona ekibiyle bir an önce yollarını ayırıp, kiralık olarak yuvasına dönmeyi istiyor.

Öte yandan Galatasaray yönetimi Arda Turan Defterini kapattığını açıkladı.

Galatasaray Teknik Direktörü Igor Tudor Rodrigues'in oyunundan çok memnun olduğunu ve takıma Feghouli'nin de gelmesinden sonra kanat transferi düşünmediğini açıkladı.

Hırvat teknik hoca talimatları doğrultusunda yön çizen Galatasaray Yönetimi, Arda Turan konusunu tamamen kapattığını ifade etti.

Son 2 sezon hayal kırıklıkları yaşamış olan Galatasaray'da taraftar artık çok umut dolu. Teknik direktör Igor Tudor gelen sonuçlarla üzerindeki spekülasyonlara son verirken, Türk Telekom Stadı da eskisi gibi full çekmeye hazırlanıyor.

Öte yandan Juventus yönetimi, Atalanta'dan Spinazzola'yı kadrosunu kattıktan sonra Galatasaray'a 'evet' diyecek. Ve Asamoah resmen Aslan olacak.

Sofiane Feghouli işini çözdükten sonra sol transferine ağırık veren Galatasaray, Kwadwo Asamoah'ı da çözüyor. Ganalı yıldızla her konuda anlaşma sağlayan fakat Juventus yönetiminden "Sol beke takviye yapmadan bu transfere izin vermeyiz" cevabını alan yönetimin beklediği müjdeli haber gelmiş durumda. Juventus'un 2 seneliğine kiraladığı Leonardo Spinazzola'nın dönüşü için Atalanta ile anlaştığı bildirildi.