Balıkesirspor 'Destek' Çağrısı!

TFF 1. Lig kulüplerinden Balıkesirspor, transfer tahtasını açmak için taraftara çağrı yaptı.

Balıkesirspor 'Destek' Çağrısı!

Balıkesirspor 'Destek' Çağrısı!

Balıkesirspor Kulübü Başkanı Ümit Arslan, Futbol Şube Sorumlusu İlhan Eker, Kulüp Başkan Yardımcısı Metin Özpınar ve Hukuk İşleri Genel Sekreter Cem Özışıklıoğlu takım tesislerinde basın toplantısı yaptı.

Arslan, burada yaptığı açıklamada, hem ekonomik yönden hem kadro açısından zorlu bir süreç ve maceranın kendilerini beklediğini ifade etti.

Transfer tahtasını açmak için 24 saat çalıştıklarını aktaran Arslan, "İnşallah bu zorlukları hem Balıkesirspor olarak hem şehir olarak birlik, beraberlik içinde atlatacağımıza inanıyorum." şeklinde konuştu.

Balıkesirspor Futbol Şube Sorumlusu İlhan Eker de Uyuşmazlık Çözüm Kurulundaki (UÇK) dosyaların çözülmesiyle alakalı borçlu oldukları futbolcular ile görüşmelerin devam ettiğini ve futbolcuların yüzde 80 - 90 oranında olumlu geri dönüşler aldıklarını kaydetti.

"Biz bu sene kendi özümüze döndürmek zorundayız." diyen Eker, şunları söyledi:

"Kendi değerlerimize dönmek zorundayız ama alt yapıdaki durumda biraz sıkıntılı olduğu için hazır değiller. Ümit ve gelecek vaat ediyorlar ama daha şu an tam hazır değil. Bizim transfer tahtasını açtırmamız lazım. Açıp buraya akıllı mantıklı oyuncular sokmamız lazım. Bu konuda UÇK'da görüştüğümüz oyuncularım yüzde 80-90’ınından olumlu geri dönüş oldu. Burada sorun yok ama işin sonu maddiyata bağlı tabi. Bizim bütün şehri hareketlendirip bir akım başlatıp, transfer sürecini iyi yönetip UÇK'yı açmamız gerekiyor. Açamazsak diye ihtimalleri de düşünmek zorundayız. Böyle bir ihtimalde var. Elimizdeki oyunculardan kontratı biten oyuncuların bazılarını hocamızın da takdiriyle yeniden takımıza kattık."

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR