Gareth Bale'den hakkında çıkan transfer dedikodularına cevap verdi.

Real Madrid'in efsane oyuncusu Gareth Bale ayrılık iddialarına flaş bir cevap verdi.

İspanyol basınına demeç veren Gareht Bale, Real Madrid'den ayrılacağı yönünde çıkan haberleri yalanladı.

AYRILMAYI DÜŞÜNMEDİM

Galli yıldız futbolcu Real Madrid'den ayrılmayı düşünmediğini belirtirken ''Real Madrid'den ayrılmayı düşünmedim hiç. Durumumu düzeltmem kolay değil, biliyorum ama bunun için buradayım'' cümlelerini kullandı.

Çıkan iddiaların nedeni olarak sakatlığını gösteren Bale, ''Sakatlığım sebebiyle bir süre zorlandım. Hepsi bu kadar abartılacak birşey yok genelde basın abartıyor bu durumu diyerek tepki gösterdi.Tekrardan maksimum seviyeye çıkacağım, elimden gelenin en iyisini yapacağım. Hedefim Real Madrid'de goller atmaya devam etmek'' dedi.

BALE HAKKINDA ÇİNE GİDECEK İDDİALARI ÇIKMIŞTI

İspanyol gazetelerinde yer bulan haberlere göre; Gareth Bale Çin'den 200 milyon euro'luk teklif geldiği iddia edildi ve Çin kulubu İngiliz yıldız Gareth Bale ise ödenecek yıllık ortalama maaşın 90 milyon euro olacağı belirtilmişti.

Real Madrid'in İngiliz dev yıldızı Gareth Bale için şok bir transfer iddiası ortaya atıldı. İspanyol AS gazetesinde yer bulan habere göre; bir Çin kulübü, Bale'yı transfer etmek için La Liga ve Şampiyonlar Ligi'nin son şampiyonu Real Madrid'e 300 milyon euro ödemeyi gözden çıkardı.