Fenerbahçe'de bayramlaşma töreni bugün yapıldı. Faruk Ilgaz Tesisleri'ndeki törene damga vuran isim ise Başkan Aziz Yıldırım oldu.

Twitter'da Ozan Tufan'a karşı yapılan eleştiriler üzerine konuşan Yıldırım, "Türkiye’de sosyal medyadan sonra eksen kayması dolu" ifadelerini kullandı.

Yıldırım'ın sözlerini şöyle sürdürdü:

"Türk futbolunun gelişimi yalnızca Altınordu ile olmaz. Bütün takımlar Altınordu gibi olmalı. TFF 2. ve 3. Lig'den başlayarak sistem baştan aşağıya değiştirilmeli. Ukrayna ile oynadığımız milli maçın ardından medya sağolsun, bizim oyuncularımızı hedef aldı."


ELLERİ AYAKLARI BİRBİRİNE DOLANIYOR


"Mehmet Topal, Ozan, İsmail, Şener’i konuşuyorlar. Öyle bir hale getirdiniz ki çocuklar 20. dakikada ıslıklanıyorlar. 20 yaşındaki çocukların eli ayağı birbirine dolanıyor. Bu çocuklar yok olup gidiyor. Sosyal medya ile medya, 22 yaşındaki çocukları hedef yaptı. 20. dakikada ıslıklanıyorlar, protesto ediliyorlar, yuhalanıyorlar."

GELECEĞİN OYUNCUSUNU TU KAKA YAPTIK


"Ozan Tufan'a, bu çocuğa bir sürü bonservis parası harcadık. 'Geleceğin en iyi oyuncusu' dedik. Ne oldu, "Tu kaka yaptık" hep birlikte. Türkiye’de sosyal medyadan sonra eksen kayması oldu."

"Rakiplerde, yabancılarda, adamlarda spor kültürü var. Yense de yenilse de alkışlıyorlar. Siz bir maç kötü oynuyor, sallıyorsunuz. Hep beraber karalama politikası. Yol gösterme gibi durum yok. Kanalların hepsinde siyasi şeyler var."