Fenerbahçe’de dönem sonu takımdan ayrılacak olan Advocaat’ı yerine gelecek olan teknik direktör belli oldu. Atiker Konyaspor’un teknik direktörü Aykut Kocaman’ın sezon sonu Sarı Lacivertli takıma gelmesine kesin gözüyle bakılıyor.

AYKUT KOCAMAN’DAN BÜYÜK BAŞARI

Aykut Kocaman Atiker Konyaspor takımına Ziraat Türkiye Kupası’nı kazandırarak büyük bir başarıya imza attı. Konyaspor’un oyuncusu Ömer Ali Şahiner transfer konusu ile ilgili Radyosor’a yapmış olduğu açıklamada Sarı Lacivertli takım taraftarlarını heyecanlandırdı.

''AYKUT KOCAMAN İLE BAŞKA BİR TAKIMDA ÇALIŞABİLİRİZ''

Transfer konusunda teknik direktörleri Aykut Kocaman ile birlikte hareket edeceğini belirten genç oyuncu şunları dile getirdi: Türkiye’den benimle ilgili gelen bir teklif var. Bu teklifi kulübüm değerlendiririz ve karar veririz dedi. Aykut Kocaman’ın takımda kalmasını çok isteriz ama bu işler belli olmaz belki de onunla başka bir takımda çalışma fırsatımda olabilir. Aykut Kocaman ile çalışmak beni çok mutlu ediyor dedi. 

Fenerbahçe’nin Konyaspor’da oynayan Boşnak golcü oyuncu Riad Bajic ile ilgilendiği de iddia edildi. Diğer yandan sezon bitimi ile bu transferlerin Sarı Lacivertli takım tarafından açıklanacağı tahmin ediliyor.