Sarı Lacivertli takımda Kevin Mirallas’ı transfer etme isteği yeniden gündeme geldi. Fenerbahçe, Belçikalı yıldız futbolcu için 2 sezondur girişimlerde bulunmuş ancak istenilen neticeyi alamamıştı.

Belçikalı yıldızın kulübü olan Everton’ın forvet bölgesine yapmış olduğu Davy Klaassen, Mbaye Niang ve Sandro Ramirez transferleri, yönetimi bu konuda bir kez daha hareketlendirdi. Fenerbahçe, oyuncu ve kulübü Everton ile görüşerek bu sefer bu transferi sonlandırmak istiyor.

EVERTON’DA İSTEDİĞİ ŞANSI BULAMIYOR

Everton’da Lookman ve Calvert-Lewin’in daha çok forma giymesi ve forvet için Vardy ve Gary isimlerine yönelmesi Belçikalı yıldızı mutsuz etti. Önümüzdeki sezon forma giymek istediği bir takımda olmak isteyen Kevin Mirallas, Sarı Lacivertli takımın teklifine sıcak baktığı söylendi. Fenerbahçe ilk etapta oyuncuyu 1 seneliğine kiralamaya çalışacak. için de girişimlerini sürdürmesi nedeniyle Belçikalı yıldız; cazip bir teklif halinde Fenerbahçe’ye ‘Evet’ diyebilir. Sarı-Lacivertliler, 29 yaşındaki Mirallas’ı ilk etapta 1 yıllığına kiralayıp, sezon sonunda da bonservisini almayı planlıyor.

KOCAMAN BELÇİKALI FUTBOLCUYU İSTİYOR

Aykut Kocaman, gerçekleştirmiş olduğu son açıklamada: ''Takıma direnç kazandırmamız gerekiyor. Fenerbahçe’ye özgüveni yüksek çalışkan oyuncular alacağız'' diyerek Kevin Mirallas oyuncusunu kastetmişti. Bu transferin ileriki günlerde kesinliğe kavuşması bekleniyor.