Aurelio: 'Evime Döndüğüm İçin Mutluyum'

Fenerbahçe'nin teknik ekibinde görev yapmaya başlayan Mehmet Aurelio, sarı- lacivertli takımda çalıştığı için mutlu olduğunu ifade etti.

Aurelio: 'Evime Döndüğüm İçin Mutluyum'

Aurelio: 'Evime Döndüğüm İçin Mutluyum'

2003- 2008 seneleri içerisinde forma giydiği Fenerbahçe formasıyla ciddi başarılara adını yazdıran Aurelio, takım kanalına özel açıklamalar yaptı.

Fenerbahçe’ye geri döndüğü için çok mutlu olduğunu ifade eden Aurelio; dönüş hikayesinden de bahsetti.

'EVİME DÖNDÜĞÜM İÇİN MUTLUYUM'

Karşılaştığı atmosferle alakalı açıklama yapan Aurelio, "Ortam mükemmel. Teknik ekip ve oyuncular bana çok destek oluyorlar, hepsine teşekkür ediyorum. Çok mutluyum. Taraftarlarımıza da çok teşekkür ediyorum, sosyal medyadan çok fazla mesaj gönderiyorlar. Evime döndüğüm için mutluyum. Eski zamanda yaşadığımız mutlulukları tekrar yaşayacağız." şeklinde konuştu.

'F.BAHÇE, KARİYERİMDE EN MUTLU OLDUĞUM KULÜP'

Geri dönme sürecini de anlatan Aurelio, "Gerçekten benim için çok önemi bir gelişmeydi. 2003 senesinde Fenerbahçe’ye geldim ve burada 5 sezon geçirdim. Burada çok mutluydum. Fenerbahçe benim bugüne kadar en mutlu olduğum benim için en önemli kulüp. Hala kalbimde yaşadığım mutlulukları, şampiyonlukları ve güzel anları her zaman sakladım. Şimdi buraya geri dönmek nasip oldu. Benim için büyük mutluluk. Çok çalışıp eski mutluluklara tekrar kavuşmak istiyoruz." ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR