Sarı Kırmızılı takımın teknik patronu Igor Tudor, Tarık Çamdal’ı Slovakya’da yapılacak olan hazırlık kampının kadrosuna katmayı planlıyor. Yönetim, geçen sene gerçekleştirilen kadro dışı uygulamalarının ters düştüğü ve oyuncuların değerini de düşürdüğünü söyleyerek, Tudor’dan geçen sezon başka takımlara kiralık olarak gönderilen oyuncuları da kampa almasını istedi. Bu gelişmeler üzerine Igor Tudor'un da Tarık Çamdal’ın yanı sıra Oğuzhan Kayar, Umut Gündoğan, Emrah Başsan ve Endoğan Adili gibi isimleri de kamp listesine aldığı ortaya çıktı. 

ASLAN 3 FUTBOLCUYU GETİRİYOR

Sarı Kırmızılı takımın anlaşmaya vardığı Younes Belhanda, Maicon ve Bafetimbi Gomis, gibi yıldız futbolcular imza için İstanbul’a geliyorlar. Galatasaraylı taraftarların, resmi olarak transferlerinin açıklanmasını beklediği 3 futbolcu'nun bugün veya yarın İstanbul'da olması bekleniyor. Galatasaray'ın sonunda ikna ettiği Gomis ise bugün saat 17.00'de İstanbul'da olması bekleniyor. 

OYUNCULAR KAMPA ALINACAK

Faslı yıldız futbolcu Belhanda perşembe günü İstanbul’da olurken, Sao Paulo Kulübü ile son olarak ödeme planlarını yapan Aslan, Maicon'u ise en geç cuma günü İstanbul’a getirecek. Aslan yıldız futbolcularını sağlık kontrolünden geçirdikten sonra bu oyuncular kampa alacak.