Geçen sezon Spor Toto Süper Lig’de 4. olan Sarı Kırmızlı takım istediği başarıya çok uzak kaldı. İki sezon üst üste şampiyon olan Beşiktaş, Süper Lig’deki tahtı kitlemmiş durumda. Bu sezon iddialı bir kadro kurmak isteyen Aslan artık şampiyon olmak istiyor. Bu kapsamda takımdan gidecek ve alınacaklar listesi belli olamaya başladı.

RODRİGUES KARARI VERİLDİ

Geçen sezon devre arası Yunanistan takımı PAOK’tan transfer edilen Garry Rodrigues için Hırvat teknik direktör Igor Tudor kararını verdi.
Hırvat teknik adam, yönetimden Garry Rodrigues’in önümüzdeki sezonda takımda tutulmasını istedi. Başarılı oyuncu Garry Rodrigues’e pek çok takımın transfer teklifinde bulunulduğu biliniyor. Ancak Bruma’yıda veren Aslan bu oyuncuyu kesin oalrak takımda tutması bekleniyor.

Diğer yandan Sarı Kırmızılı takım Gomis ve Belhanda transferinde mutlu sona sonunda ulaştı. Lukas Podolski'nin yerine gelecek olan Gomis, forvet bölgesinde boşluğu dolduracak. 

Faslı yıldız oyuncu Belhanda ise kanatlarda görev alarak Bruma'dan boşalmış olan koltuğu dolduracak. Bu 2 transferin kısa bir zaman içerisinde İstanbul'a gelerek Sarı Kırmızılı takıma imza atması bekleniyor.