Sarı Kırmızılı takımın alt yapısından yetişen ve tam 7 sene boyunca Galatasaray’da oynayan ancak bir türlü istenileni veremeyen Emre Çolak, İspanya’da Deportivo forması ile adeta şov yapıyor. 

EMRE ÇOLAK’TAN ÜST DÜZEY PERFORMANS

İspanyol ekibi Deportivo La Coruna forması ile çıkmış olduğu 33 karşılaşmada 3 gol 7 asist yapan Emre Çolak bu anlamda büyük bir başarı yakaladı. 26 yaşındaki futbolcu göstermiş olduğu başarılı performans ile İspanyol takımları peşine taktı.

VALENCİA VE SEVİLLA DEVREDE

Deportivo ile 2019 senesine kadar sözleşmesi bulunan Emre Çolak’a Valencia ve Sevilla gibi takımların teklif yaptığı söylendi. Ancak Emre Çolak’ın kulübü oyuncuyu 10 Milyon Euro’dan aşağıya satmak istemiyor. 26 yaşındaki oyuncu için pazarlıkların devam ettiği gelen bilgiler arasında yer alıyor.

GALATASARAY’DA BÜYÜK PİŞMANLIK

Sarı Kırmızılı takımdan bedelsiz olarak giden Emre Çolak, gösterdiği performans ile eski takımını bir kez daha yanılttı. 26 yaşındaki oyuncu kariyerine Valencia veya Sevilla gibi takımlarda devam etmesi düşünürken Aslan’da Josue’nin yerine orta saha oyuncusu bakıyor.

Diğer yandan Galatasaray, orta saha bölgesine yıldız oyuncu Belhanda'yı alacak. Sarı Kırmızılı takımın bu transferi kısa bir zaman içinde açıklaması bekleniyor.