Siyah Beyazlı takım Galatasaray'ın uzun bir süredir görüştüğü ve transferini her an açıklamaya beklediği Bafetimbi Gomis'e teklif yapıldığı öğrenildi.
Siyah Beyazlı takımın yetkililer 2014 yılında da gündeme almış olduğu Fransız yıldız oyuncu Gomis için önceki gün menajerlerin, "Henüz kimse ile anlaşma yapılmadı, teklifinizi yapabilirsiniz" demesi üzerine bu transferde hareketli saatler yaşanmaya başladı.

Siyah Beyazlı takım golcü futbolcu ile temas kurdu. Oyuncudan alınan Şampiyonlar Ligi’nde oynamak isterim sözü üzerine Kartal futbolcunun kulübüne teklif yapıp beklemeye geçti.

KARTAL 4 MİLYON EURO HAZIRLADI

Kara Kartal’ın ilk hedefi Porto’lu futbolcu Vincent Aboubakar. Fikret Orman bu transfer için bir süre daha bekledikten sonra eğer Porto kulübü olumsuz bir cevap verirse tüm ibre Gomis üzerine döndürülecek.

Beşiktaş’ın Sarı Kırmızılı takımın 3.5 Milyon Euro ödeyeceği oyuncuya 4 Milyon Euro vermeye hazır olduğu gelen bilgiler arasında yer alıyor.

Diğer yandan Sarı Kırmıızlı takım Belhanda ismini transfer etmeyede çok yakın. Aslan Belhanda prensipte anlaşmaya vardı. Faslı oyuncunun kısa süre içinde İstanbul'a gelmesi bekleniyor.