Spor Toto Süper Lig'i 4.sırada tamamlayan Galatasaray önümüzdeki dönem için transfer çalışmalarına hızla başlamıştı. Aslan son olarak 31 yaşındaki Fransız golcü oyuncu Gomis'i renklerine katmak için bugün İstanbul'a getirdi. 

Galatasaray dün KAP'a Gomis transferi ile ilgili görüşmelere başlandığını belirtmişti. 

''TÜRKİYE'NİN EN İYİ TAKIMININ GALATASARAY OLDUĞUNU BİLİYORUM''

Sağlık kontrolünden geçen Gomis gerçekleştirdiği açıklamada şu ifadelerde bulundu; "Galatasarayla ilgili bilgilere sahibim. Arkadaşlarım olan Drogba ve Chedjou bana önemli bilgiler verdiler.  Türkiye'nin en iyi takımının Galatasaray olduğunu bilmekteyim dedi. Ayrıca Gomis Perşembe günü Sarı Kırmızılılara bağlanacak imzayı da atacak.

Diğer yandan Sarı Kırmızılı takım Belhanda'yı da renklerine bağladı. Aslan Podolski'nin boşluğunu Gomis transferi ile Bruma'nın yokluğunu da Belhanda transferi ile doldurmayı planlıyor. 

Aslan şimdi stoper bölgesi için derin çalışmalar içine girdi. Siyah Beyazlı takımında devrede olduğu Adil Rami ismi için harekete geçen Aslan bu oyuncu için temasa geçti. Fair Play kuralından dolayı Beşiktaş'ın istenilen rakamı verememesi Aslan'ın elini güçlendirdi. Oyuncunun kulübü Sevilla ile anlaşılırsa Galatasaray bu transferi de gerçekleştirecek. 

Gomis İstanbulda işte ilk görüntüler