Transfer çalışmalarını hızla sürdüren Galatasaray,  prensip olarak anlaşmaya vardığı ve imza attırmak için beklediği Brezilyalı stoper oyuncusu Maicon, sosyal medya aracılığı ile Sao Paulo kulübüne veda etti.

MAİCON INSTAGRAM HESABINDAN AÇIKLAMA YAPTI

Maicon Instagram hesabından yapığı açıklamada şu ifadelerde bulundu: ''Sao Paulo kulübüne bana Brezilya'da büyük bir takımda oynama imkanı tanıdığı için çok teşekkür ediyorum. 1.5 sene boyunca Sao Paulo forması ile elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım. Brezilya'daki taraftara bana verdikleri destek yüzünden çok teşekkür ediyorum. Sao Paulo klübüne, yöneticilerine çok ama çok teşekkür ederim. Onların bana yaptığı iyilikleri asla unutmayacağım. Sao Paulo taraftarları ile keyifli eğlenceli ve başarı dolu zamanlar yaşadık. Bu kulübün her zaman bende bir yeri ve parçası olacaktır'' dedi. 

28 yaşındaki deneyimli stoper oyuncusu Maicon, önümüzdeki günlerde Sarı Kırmızılı takım ile resmi sözleşme imzalayacak. 

Diğer yandan Aslan'ın bir diğer transfer hedefi de Sevilla'da top oynayan Adil Rami ismi. Aslan Rami transferi ile stoper hattını iyice güçlendirerek bu ikiliye defans bölgesinde görev vermesi bekleniyor.