Spor Toto Süper Lig’de istediği sonuçları alamayan Sarı Kırmızlılar transfer çalışmalarına ara vermeden başladı. Sarı Kırmızılı takımın teknik direktörü Igor Tudor’unda istediği Sao Paulo’da oynayan 21 yaşındaki Junior için transfer girişimlerine başlandı.

CENK ERGÜN BREAZİLYA’YA GİTTİ

Sarı Kırmızlı takımın sportif direktörü olan Cenk Ergün 21 yaşındaki genç isim Junior transferi için Brezilya’ya gitti. Cenk Ergün Brezilya’da Junior’u statta izleme şansı buldu. Cenk Ergün Junior’un Sao Paulo’da ortaya koymuş olduğu futbola tam not verdiği ortaya çıktı.

Ayrıca Sarı Kırmızılı takımın sportif direktörü Cenk Ergün oyuncunun kulübü ile pazarlıklara şimdiden başladı. Brezilya kulübü Sao Paulo bu oyuncu7yu ocak ayı içinde Gremio’dan 150 Bin Euro’ya almıştı.
Sao Paulo’nun bu oyuncu için Sarı Kırmızılı takıma kapıyı 2 Milyon Euro’dan açtığı öğrenildi.

Diğer yandan Sarı Kırmızılı takım forvet transferi için bu Gomis ile görüşmeye başladı. Fransa'nın Marsilya takımda kiralık olarak oynayan 31 yaşındaki Fransız oyuncu ile Galatasaray büyük bir ihtimalle anlaştı. Bu oyuncunun kısa bir zaman içerisinde İstanbul'a gelerek Sarı Kırmızılı takıma imza atması bekleniyor.