Trabzonspor’da oynayan Yusuf Erdoğan’a Bursapsor’dan sonra bir talip daha çıktı. Süper Lig’i 4. bitiren Sarı Kırmızılı takımın yıldız oyuncuya talip olduğu belirtildi.

ASLAN KARADENİZ EKİBİNE 1 MİLYON EURO ÖNERDİ

Galatasaray, Bordo Mavili takımda forma şansı bulamayan Yusuf Erdoğan’ı istiyor. Aslan Yusuf Erdoğan için Karadeniz ekibine 1 Milyon Euro bonservis bedeli vermeye hazır olduğunu iletti.

24 yaşındaki genç oyuncu Yusuf Erdoğan’da Sarı Kırmızılı takıma gelemeye sıcak bakıyor. Sarı Kırmızılı takım Bruma alınmadan önce Yusuf Erdoğan’a 7 Milyon Euro teklif etmişti. Ancak o dönemin şartlarından dolay Trabzonspor oyuncuyu satmamıştı. Şimdi ise Sarı Kırmızılı takımın kadroda yer bulamayan Yusuf Erdoğan’ı 1 Milyon Euro alma ihtimali bulunuyor.

Diğer yandan Sarı Kırmızılı takım transfer çalışmalarına son hızda devam ediyor. Galatasaray Sao Paulo’da oynayan defans oyuncusu Maicon’u transfer etti. Sarı Kırmızılı takım bu oyuncuyu resmi olarak açıklaması bile futbol istatistik sitesi transfermarkt bu transferi duyurdu.

Aslan’ın önümüzdeki haftada Gomis ve Belhanda gibi isimleri takıma katması bekleniyor. Gomis transferi ile Podolski, Belhanda transfer ile de Bruma’nın yeri doldurulmaya çalışılacak. Bu transferlerin önümüzdeki hafta açıklanması bekleniyor.