Sarı Kırmızılı takımın yıldız futbolcusu Wesley Sneijder ile ilgili flaş bir iddia ortaya çıkmıştı. Beinsports'un yapmış olduğu habere göre; Hollandalı yıldız futbolcu Slovakya'daki kampa katılmayacak.

Aslan'da yeni sezonda merak konusu haline gelen Sneijder'in Amerikan MLS Ligi'nden teklifler aldığı ortaya çıkmıştı. Sneijder'in eşi Yolanthe Cabau'nun, Amerika'ya gitmeye sıcak baktığı söylendi. Sarı Kırmızılı takımın teknik hocası Igor Tudor'un da Sneijder'in transfer olmasına olumlu rapor verdiği gelen bilgiler arasında yer alıyor. 

MENAJERİ İTALYAN BASININA KONUŞTU

Hollandalı yıldız futbolcu Sneijder'in menajeri Guido Albers, İtalyan basınına verdiği demeçte yıldız futbolcunun Galatasaray ve İstanbul'u çok sevdiğini ancak transfer konusunu devamlı yönetim ile konuştuklarını dile getirmişti.

2 İSİM DAHA KADRODA DÜŞÜNÜLMÜYOR 

Diğer yandan Sarı Kırmızılı takımın teknik hocası Igor Tudor, Hakan Kadir Balta ve Nigel De Jong isimlerini de kadrodan sildi. Bu isimlerinde yeni sezonda Sarı Kırmızılı takımda olması beklenmiyor. 

Ayrıca Galatasaray, Gomis, Belhanda ve Maicon gibi transferleri KAP'a bildirdi. Bu oyuncuların SArı Kırmızılı takımın kamp çalışmasına katılması bekleniyor.