Transferde hareketli saatler yaşayan Galatasaray ön libero transferi için harekete geçti. Aslan yapacağı libero transferi ile orta saha hattını güçlendirerek yeni sezona iddialı başlamak istiyor. 

ASLAN ÖN LİBERO BÖLGESİNİ GÜÇLENDİRECEK

Forvet bölgesini Gomis, defans bölgesine Maicon, ofansif orta saha bölgesine de Belhanda ile güçlendiren Galatasaray'da yeni hedef ön libero bölgesine bir transfer yaparak bu alanıda güçlendirmek.  

Yıldız bir ön libero alarak transferi tamamlamayı düşünen Aslan bu bölge için transfer çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.  

GALATASARAY LEMİNA'DAN HABER BEKLİYOR

Sarı Kırmızılı takımda ön libero için ilk aday Lemina. Ancak İngiliz ekibi Arsenal'in de Fransız futbolcuyu kadrosuna katmak istediği ortaya çıktı. Sarı Kırmızılı takım, Lemina için 8 milyon euro'yu gözden çıkardı. Aslan şimdi yıldız futbolcu, Lemina'dan gelecek olan yanıtı beklemeye geçti. 

Lemina'nın transfer teklifini kabul etmemesi halinde Vainqueur ve Imbula adaylarına rota çevrilecek. Sarı Kırmızlı takım bu üç oyuncudan birini kadrosuna katmayı düşünüyor. Galatasaray'ın bu transferler için yoğun mesai içinde olduğu gelen bilgiler arasında yer alıyor.