Bu sezon Spor Toto Süper Lig’de istediği sonuçları alamayan Sarı Kırmızılı takım transfer çalışmalarına şimdiden başladı.

GALATASARAY’DA GÜNDEM CLİCHY

Kaleci dışında her bölgeye transfer yapmaya hazırlanan Aslan’da sol bek için gündeme ilk olarak Gael Clichy ismi geldi. Kariyerinde en iyi dönemi Arsenal’da geçiren yıldız futbolcu daha sonra Manchester City'ye transfer olmuştu. Deneyimli sol bek oyuncusu ile görüşen Sarı Kırmızılı takımın yönetimi, bu transfer konusunda olumlu bir görüşme yaptı. Oyuncunun kulübü ile bulunan sözleşmesi biten ve bonservisini elinde olan Clichy için yüksek bir ücret bile gözden çıkarıldı.

Deneyimli futbolcunun bonservisi elinde olduğundan dolayı Sarı Kırmızılı takımdan imza parası istiyor. Kendisine gelen teklifler içinden en iyi teklifi Aslan’dan alan 31 yaşındaki oyuncu Sarı Kırmızılı takıma gelmeye sıcak bakıyor. Yıldız futbolcu ileriki günlerde kesin olarak kararını açıklaması bekleniyor.

Diğer yandan Galatasaray forvet bölgesi için Bafétimbi Gomis ile anlaşmaya vardı. Bu sezon Marsilaya'da kiralık olarak oynayan 31 yaşındaki yıldız oyuncu Bafétimbi Gomis'in yakın bir zamanda İstanbul'a gelip Sarı Kırmızılı takıma imza atması bekleniyor.