Sarı Kırmızılı takım uzun zamandır aradığı orta sahaya oyuncusunu sonunda buldu.Sarı Kırmızılı takımda oynayan tecrübeli orta saha oyuncusu Selçuk İnan’a partner olacak olan Fransız ön libero oyuncusu William Vainqueur ile yapılan görüşmelerde olumlu yanıt alındı. 28 yaşındaki oyuncuyu her anlamda ikna eden Galatasaray, şimdi futbolcunun bonservisini tutan Roma ile pazarlık masasına oturmayı planlıyor.

Sezonu aynı Fransız oyuncu Gomis gibi Marsilya’da kiralık olarak geçiren tecrübeli oyuncu için, Sarı Kırmızılı Yönetim 5 milyon Euro bonservis bedelini gözden çıkardı.  Bu transfer ile de futbol direktörü olan Cenk Ergün bizzat girişimlere girdi.

Aslan'ın futbol direktörü Cenk Ergün, çok sayıda rakip bulunmasına karşın İtalya seferinde bu işi de bitirmek için yoğun bir uğraş içine girecek.

ASLAN FRANSIZ OYUNCUYU RENKLERİNE BAĞLIYOR

Galatasaray, Vainqueur’u da renklerine katması halinde Selçuk İnan'ın yanına üçlü bir isim bulmuş olacak. Galatasaray önce Gomis, Sonra Belhanda transferinden sonra Fransız yıldız oyuncu William Vainqueur'de renklerine bağlamak üzere.

Diğer yandan Sarı Kırmızılı takım transfer çalışmalarına son hızda devam ediyor. Aslan stoper oyuncusu Maicon'u da her an renklerine katabilir.