Aslan transferde sıcak dakikalar yaşamaya devam ediyor. beİNSports'un gerçekleştirmiş olduığu habere Sarı Kırmızılı takımın anlaşmaya vardığı Maicon, Belhanda ve Gomis 28 Haziran'da İstanbul'da olması bekleniyor.

GOMİS 3 SENELİK ANLAŞMAYI KABUL ETTİ

Gomis, Galatasaray'a 3 senelik teklifine bugün 'evet' yanıtını verdi. Sarı Kırmızılı takım, Gomis'in kulübü Swensea ile 2.5 milyon Euro bonservis bedelinde anlaşmaya vardı.

BELHANDA 8 MİLYON EURO'YA GELECEK

Faslı oyuncu Belhanda ile daha önceden anlaşma sağlayan Sarı Kırmızılı takım, 8 milyon euro karşılığında bu transferi yapacak.

3 TRANSFER İSTANBUL'A GELİYOR

Defans bölgesi için Maicon transferini yapan Sarı Kırmızılı takım, Brezilyalı futbolcu ile 4 senelik anlaşma sağladı. Galatasaray böylece defans, orta saha ve forvet bölgesine gerçekleştirdiği 3 transferi 28 Haziran tarihinde İstanbul'a getirecek. 

Öte yandan Sarı Kırmıızlı takım transfer çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Aslan son olarak geçen sezon Fenerbahçe'de top oynayan Jeremain Lens'i renklerine bağlamayı düşünüyor. Oyuncunun klubü ile görüşen Sarı Kırmızılı takım eğer maddi anlamda Sunderland ile anlaşırsa bu transfer gerçekleşecek. Sarı Kırmızılıların Lens kararının ilerki günlerde netliğe kavuşması bekleniyor.