Asamoah Gyan Süper Lig'e Geliyor

Bursaspor Asamoah Gyan ile her konuda anlaşmaya vardı. Ganalı yıldızın yakın bir zamanda imzaya gelmesi bekleniyor.

Asamoah Gyan Süper Lig'e Geliyor

Bursaspor teknik direktörlük için Paul Le Guen ile sözleşme imzalamaya hazırlanıyor. Timsahların bir süredir peşinde olduğu Asamoah Gyan transferinde sonunda mutlu sona ulaşıldı. Ganalı yıldız futbolcu ile her konuda anlaşmaya varan Bursaspor oyuncuyu her an renklerine bağlayabilir.

3 SENELİK ANLAŞMA TEKLİF EDİLDİ

Ganalı yıldız oyuncunun Bursaspor’dan alacağı rakam duyanların kulaklarını kabarttı. Yeşil Beyazlı ekip Ganalı yıldız oyuncuya senelik 1.6 Milyon Euro’dan 3 senelik anlaşma teklif etti.

20 MİLYON’A KADAR FİYAT ÇIKACAK

Toplamda 4.8 Milyon Euro alan ödeme yapacak olan Bursaspor, imza parası ve bonuslar ile birlikte bu rakam 3 sene içinde 20 Milyon TL’ye kadar çıkabilecek.

BURSASPOR’UN DİĞER YILDIZ ADAYI BELLİ OLDU

Geçen sezon Spor Toto Süper Lig’de zor zamanlar yaşayan Bursaspor, Ganalı yıldız Asamoah Gyan’dan sonra Alex Song’u gündemine aldı. Bursaspor bu sene yıldız transferleri yaparak kadrosunu hem güçlendirmek hem de seyircisini mutlu etmek istiyor.

Diğer yandan Spor Toto Süper Lig'de geçen sezon son anda küme düşmekten kurtulan Yeşil Beyazlı ekip bu sezon yapacağı yıldız transfer ile seyircisini mutlu etmeye çalışacak. 

Yorum Yaz