Asamoah Gyan Resmen Kayserispor'da!

Kayserispor yıldız futbolcu Asamoah Gyan'ı renklerine bağladı.

Asamoah Gyan Resmen Kayserispor'da!

Sarı Kırmızılı ekibin teklifini az bulan Asamoah Gyan fiyatın yükseltilmesini istemiş ve taraflar arasında transfer görüşmelerin devam ettiği bildirilmişti.Ve Kayserispor sıkı pazarlık sonucu Ganalı yıldız futbolcuyu renklerine bağladı.

GANALI YILDIZIN PEŞİNE DÜŞÜLDÜ

Spor Toto Süper Lig’de önümüzdeki sezon kadrosunu güçlendirmek için, Ganalı yıldız Asamoah Gyan’ı transfer etmek istiyor. 31 yaşındaki golcü oyuncu için senelik 1 milyon 600 bin Euro’dan 3 yıllık teklifte bulunan Bursaspor, görüşmelere devam ediyor.

KAYSERİSPOR GYAN İÇİN YENİ TEKLİF YAPACAK

Kayseri sporlu yöneticilerden edinilen bilgiye göre, Sarı kırmızılı ekibin teklifini az bulan Asamoah Gyan’ın yapılan teklifte artış istedi. Taraflar arasındaki görüşmeler devam ederken, Kayserispor’un önümüzdeki günlerde yeni bir teklif yapması bekledi.Ve sıkı pazarlık sonucu Ganalı yıldız ile anlaşmaya varıldı.

KÖTÜ GİDİŞATA DUR DENİLECEK

Önümüzdeki sezon bu kötü gidişi sürdürmek istemeyen Kayserispor şimdiden transfer çalışmalarına başladı. Bu kapsamda Ganalı yıldız isimle görüşen Sarı Kırmızılı ekip kısa bir zaman içinde bu yıldız ismi renklerine kattı.

Kayserispor bu yıldızla beraber takıma kan getirmek isterken diğer yandan da yeni transferlerle yeni sezonda ligde başarılar elde etmek isteyen tekım zirveyi zorlamak istiyor. 

Yorum Yaz

Diğer Spor Haberleri