Asamoah Gyan Meşalelerle Karşılandı!

Kayserispor'un El Ahli takımından transfer ettiği Asamoah Gyan'ı havaalanında binlerce taraftar meşalelerle karşıladı.

Kayserispor'un 2+1 senelik sözleşme imzaladığı Gana milli takımının yıldızı Asamoah Gyan, Kayserispor Başkanı Erol Bedir ile beraber havayoluyla İstanbul'dan Kayseri'ye geldi.

COŞKUYLA KARŞILANDI

Havaalanı çıkışında Gyan'ı binlerce taraftar karşıladı. Gyan havaalanı çıkışı otomobile binene kadar yürümekte zorluk çekti. Sarı-kırmızılı takımın taraftarları meşaleler yakarak, tezahüratta bulundu.

GANALI YILDIZIN PEŞİNE DÜŞÜLDÜ

Spor Toto Süper Lig’de önümüzdeki sezon kadrosunu güçlendirmek için, Ganalı yıldız Asamoah Gyan’ı transfer etmek istiyor. 31 yaşındaki golcü oyuncu için senelik 1 milyon 600 bin Euro’dan 3 yıllık teklifte bulunan kayserispor, görüşmelere devam ediyor.

KAYSERİSPOR GYAN İÇİN YENİ TEKLİF YAPTI

Kayserisporlu yöneticilerden edinilen bilgiye göre, Sarı kırmızılı ekibin teklifini az bulan Asamoah Gyan’ın yapılan teklifte artış istedi. Taraflar arasındaki görüşmeler devam ederken, Kayserispor’un önümüzdeki günlerde yeni bir teklif yapması bekledi.Ve sıkı pazarlık sonucu Ganalı yıldız ile anlaşmaya varıldı.

KÖTÜ GİDİŞATA DUR DENİLECEK

Önümüzdeki sezon bu kötü gidişi sürdürmek istemeyen Kayserispor şimdiden transfer çalışmalarına başladı. Bu kapsamda Ganalı yıldız isimle görüşen Sarı Kırmızılı ekip kısa bir zaman içinde bu yıldız ismi renklerine kattı.

Kayserispor bu yıldızla beraber takıma kan getirmek isterken diğer yandan da yeni transferlerle yeni sezonda ligde başarılar elde etmek isteyen tekım zirveyi zorlamak istiyor. 

 

Yorum Yaz

Diğer Spor Haberleri