Asamoah Gyan Bursaspor Yolunda

Bursaspor yıldız futbolcu Asamoah Gyan'a transfer teklifinde bulundu.

Asamoah Gyan Bursaspor Yolunda

Yeşil Beyazlı ekibin teklifini az bulan Asamoah Gyan fiyatın yükseltilmesini istemiş ve taraflar arasında transfer görüşmelerin devam ettiği bildirilmişti.

GANALI YILDIZIN PEŞİNE DÜŞÜLDÜ

Spor Toto Süper Lig’de önümüzdeki sezon kadrosunu güçlendirmek için, Ganalı yıldız Asamoah Gyan’ı transfer etmek istiyor. 31 yaşındaki golcü oyuncu için senelik 1 milyon 600 bin Euro’dan 3 yıllık teklifte bulunan Bursaspor, görüşmelere devam ediyor.

BURSASPOR GYAN İÇİN YENİ TEKLİF YAPACAK

Bursasporlu yöneticilerden edinilen bilgiye göre, Yeşil Beyazlı ekibin teklifini az bulan Asamoah Gyan’ın yapılan teklifte artış istedi. Taraflar arasındaki görüşmeler devam ederken, Bursaspor’un önümüzdeki günlerde yeni bir teklif yapması bekleniyor.

Diğer yandan Bursaspor bu sene küme düşmekten son anda kurtulmuştu. Spor Toto Süper Lig'in son haftasında oynanan Trabzon maçında rakibini 2-1 yenen Yeşil Beyazlı ekip kümede kalmayı başarmıştı.

KÖTÜ GİDİŞATA DUR DENİLECEK

Önümüzdeki sezon bu kötü gidişi sürdürmek istemeyen Bursaspor şimdiden transfer çalışmalarına başladı. Bu kapsamda Ganalı yıldız isimle görüşen Yeşil Beyazlı ekip kısa bir zaman içinde bu yıldız ismi renklerine katmaya çalışacak. 

Yorum Yaz