Süper Lig ekiplerinden Galatasaray' da gündemin en önemli ismi Arda Turan oldu. Galatasaray Başkanı olan Dursun Özbek' in "Arda' nın Galatasaray' da futbolu bırakması en büyük isteğimizdir. Bunun için çalışmalarımız devam ediyor" sözleri sarı- kırmızılı yöneticileri heyecanlandırdı.

AHMET BULUT'A YETKİ VERİLDİ

Salı günü yapılan yönetim toplantısında Barcelona'nın Türk futbolcusunun takıma geri dönüşü adına tüm yönetim ortak bir fikirde toplandı. Bruma' nın Alman temsilcisi olan Leipzig' e gönderilmesi ve Feghouli' nin İngiliz ekibi West Ham' dan transfer edilmesine ön ayak olması için menajer Ahmet Bulut' a yetki verildi ve İspanyol ekibi Barcelona kulübünü ikna etmesi istendi.

Geçtiğimiz hafta Galatasaray Futbol Akademisi Gelişim Sorumlusu Emrah Bayraktar' ı İspanya' da misafir eden Arda' nın yetiştiği kulübe geri dönmek için maddi fedakarlık yapacağı ifade edildi.

11 NUMARAYI DEĞİL! "ARDA" OLDUĞU 66 NUMARAYI İSTEDİ

Takımın en çok kazananı Gomis' e imza parası ile beraber senelik 5 milyon Euro' ya yakın bir meblağ ödeme gerçekleştrien  sarı- kırmızılı ekip, bu paranın aynısını Arda' ya da vermeye razı. Barcelona' dan brüt 8 milyon Euro alan Türk futbolunun efsaneleri arasına adını yazdıran futbolcu Galatasaray ile hiç para muhabbetini açmazken, sadece Sportif Direktör Cenk Ergün' e, "66 numarayı kimseye vermeyin" ricasında bulunduğu kulislerde konuşuldu.