Arda Turan' ın menajeri Ahmet Bulut, yıldız milli oyuncunun Barcelona' dan ayrılacağı yönündeki iddialara cevap verirken, Türk Milli takımıkariyerini sonlandırması ve de kumar oynuyor iddiası hakkında konuştu.

İŞTE MENAJER AHMET BULUT'TAN ARDA TURAN AÇIKLAMASI

Barcelona'dan kimsenin Arda Turan'ı istemediğini söylemediğini ve bu sebepten dolayı Arda Turan' ın takımda devam edeceğini ifade eden menajer Bulut, " Barcelona' dan kimse benimle iletişime geçip Arda Turan' ın transfer olmaya uygun olduğunu belirtmedi. İşte bu yüzden şu anda bizim planımız, gelecek sene de burada devam edebilmek. Dünya üzerinde hiç bir kulüp ile Arda'nın transferi konusunda görüşmeme olmadı. Eğer Barça Arda' yı takımda istemediklerini beyan eder ise o vakit başka bir hikayeye doğru yelken açarız." ifadelerini kullandı.

ARDA TURAN SAKATLIKLAR SİLSİLESİNE GİRDİ,ÇIKTI ! ŞU AN GAYET İYİ

Arda'nın resmen sakatlıklarla dolu bir sezonu geride bıraktığını vurgulayan menajer, Arda' nın mukavelesinde 3 sene daha var. Barça'da mutlu Arda tarafındanda koly değil. Zira sakatlıklar yaşadı.

Milli Takım' ı bırakma kararı üzerine ilgili konuşan Bulut" zo bir karardı... Fakat üzerine düşüldü"denerek memun olduğunua anlamaktayız