Antalyaspor’un kadrosunda olan dünyaca ünlü yıldız Samuel Eto'o’dan sonra barındıran, Jeremy Menez’i de renklerine bağladı. Antalya yıldız oyuncular kapsamında son olarak Iker Casillas ismine yoğunlaştı.

HEDEF CASİLLAS

Antalyaspor, önümüzdeki sene güçlü bir kadro kurmak oluşturmak için çalışmalara tam gaz devam ediyor. Dünyaca yıldız oyuncu Samuel Eto’o’dan sonra kadrosuna Jeremy Menez’i katan Antalya transfere doymuyor. Son olarak kaleci transferi olarak Iker Casillas ismini gündeme getiren Antalya bu transferi de gerçekleştirip basında büyük bir ses getirmeyi amaçlıyor.

MENAJERİ İLE GÖRÜŞÜLDÜ

Deneyimli kaleci Iker Casillas’ın menajeri ile buluşan Antalyaspor yönetimi, yıldız isme transfer teklifinde bulundu.
Ünlü gazeteci Gianluca Di Marzio’nun yapmış olduğu habere göre Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk, bu transferi bitirmek için devreye girdi.

Iker Casillas’ın sözleşmesi 30 Haziran 2017’de sona erecek. Iker Casillas eğer bu tarihten sonra transfer olursa gideceği takıma bonservissiz gitmiş olacak.

Deneyimli kaleci ile İtalyan takımı İnter’inde ilgilendiği gelen bilgiler arasında yer alıyor. Iker Casillas kariyerine Real Madrid forması ile başlamış ve 16 yıl kaleci korumuştu. Real Madrid’den sonra Porto takımına transfer olmuştu. Antalyaspor’un önümüzdeki günlerde bu transferi netliğe kavuşturması bekleniyor.